در ادامه مطالبی که در رابطه با کشور مجارستان و شهر بوداپست در بهین سفر در اختیار شما قرار داده ایم، امروز به معرفی چند هتل لوکس و ۵ ستاره شهر بوداپست خواهیم پرداخت تا بتوانید انتخاب محل اقامت تان را راحت تر انجام دهید.با ما همراه باشید.

هتل Four Seasons

این هتل یکی از هتل های لوکس بوداپست به حساب می آید و در بنای قصر Gresham قرار گرفته. کیفیت خدمات در همه جای هتل مشهود؛ از نمای بیرونی هتل و لابی با شکوه و دکوراسیون فوق العاده اش گرفته تا دالان های فرش شده، به هرگوشه ای از هتل نگاه کنید شکوه این مجموعه را خواهید دید.۱۷۹ اتاق در هتل وجود دارد که آماده پذیرایی از مهمانان می باشند.

هتل Four Seasons در شرق پل Chain و در منطقه Pest واقع شده که پر از رستوران و فروشگاه می باشد.در آن طرف پل هم منطقه تاریخی شهر است و قلعه های و بناهای تاریخی در منطقه Buda قرار دارند.

برخی از امکانات: خشکشویی، سونا، اینترنت بی سیم، باشگاه ورزشی، استخر، اسپا

هزینه اقامت: اتاق های دونفره از ۴۲۰ یورو برای یک شب

بهترین-هتل-های-بوداپست-بهین-سفر-behin-safar

هتل Aria

با قرار داشتن در جوار قصر سلطنتی St Stephen، پشت بام هتل یکی از بهترین مکان های شهر بوداپست برای صرف یک نوشیدنی دلچسب در کنار این منظره زیباست.هتل در نزدیکی سالن اپرای شهر، ساختمان مجلس و پل Chain قرار دارد و دسترسی خوبی به مناطق مختلف شهر و جاذبه های گردشگری بوداپست دارد.۴۹ اتاق با دکوراسیون و رنگ آمیزی متفاوت در خدمت مهمانان هستند.

برخی از امکانات: خشکشویی، سونا، اینترنت بی سیم، باشگاه ورزشی، استخر، اسپا، حمام سنتی

هزینه ها: اتاق های دونفره از ۲۸۸ یورو برای هر شب همراه با صبحانه

بهترین-هتل-های-بوداپست-بهین-سفر-behin-safar

هتل Boscolo

موقعیت هتل در یکی از شلوغ ترین مناطق شهر است و به هیچ عنوان زیبایی ها در اطراف آن وحود ندارد ولی دسترسی بسیار خوبی به جاذبه های گردشگری دارد.اتاق های هتل در ۴ طبقه دور تا دور یک حیاط بزرگه که لابی هتل می باشد قرار گرفته اند.قدمت ساختمان هتل به قرن نوزدهم بر میگردد؛ این بنا مربوط به شرکت بیمه نیویورک بوده است.

برخی از امکانات: خشکشویی، سونا، اینترنت بی سیم، باشگاه ورزشی، استخر، اسپا، حمام سنتی

هزینه ها: اتاق های دونفره از ۲۵۰ تا ۴۰۰ یورو برای هر شب اقامت

بهترین-هتل-های-بوداپست-بهین-سفر-behin-safar

هتل Sofitel

از هتل های لوکس و انگشت شمار مرکز شهر بوداپست به حساب می آید.هتل Sofitel در منطقه Pest قرار گرفته.چشم اندازهای این هتل به رودخانه دانوب بزرگترین ویژگی این مجموعه است.در رو به روی هتل قلعه Buda (یکی از آثار تاریخی ثبت شده در یونسکو) و شب ها که نورپردازی آن اجرا می شود جلوه ای فوق العاده را به وجود می آورد.

برخی از امکانات: خشکشویی، سونا، اینترنت بی سیم، باشگاه ورزشی، استخر، اسپا

هزینه ها: اتاق های دونفره از ۱۲۳ یورو ( در فصل Low Season) و ۱۴۷ یورو (در فصل High Season) به همراه صبحانه

بهترین-هتل-های-بوداپست-بهین-سفر-behin-safar