اگر مشتاقید که سفرتان به کشور اسپانیا و شهر بارسلونا خاطره انگیز تر از آن چیزی که هست شود، پیشنهاد میکنیم یک روز را به گشت یک روزه ای اختصاص دهید و ۳ کشور را در این مدت کوتاه بازدید کنید!در این سفر یک روزه شما از بارسلونا عازم سفر می شود و فرصت بازدید از آندورا، بخش Ax Les Thermes فرانسه و Baga اسپانیا را خواهید داشت.

این گشت فوق العاده با اتوبوس های VIP و بسیار راحتی از مبدأ بارسلونا شروع می شود.بعد از طی کردن مسیری ۹۰ دقیقه ای به منطقه Baga می رسید؛ منطقه Baga توسط کوه های پارک ملی Cadi-Moixero احاطه شده و دارای مناظر طبیعی بی نظیری است.در این شهر آرام و زیبا بگردید و بد نیست یک فنجان قهوه و کیک در یکی از کافه های شهر میل کنید.

سفر-به-اروپا-بهین-سفر-behin-safar

بعد از توقف در Baga و گشتن در شهر مجدد سوار اتوبوس می شوید و به مسیرتان را به سمت مرز فرانسه ادامه می دهید و در بخش Ax Les Thermes توقف می کنید.این بخش به داشتن اسپاهای بسیار قدیمی شهرت دارید و این فرصت را دارید تا از این جاذبه گردشگری بهره ببرید.در مدتی که در این منطقه هستید وقت دارید غذاهای محلی فرانسوی را تجربه کنید.پنیرها و گوشت های محلی Ax Les Thermes بسیار خوشمزه هستند؛ پیشنهاد میکنیم آنها را از دست ندهید.

سفر-به-اروپا-بهین-سفر-behin-safar

بعد از بازدید از این منطقه زیبا در کشور فرانسه به سمت کشور کوچک آندورا می روید.مسافت کوتاهی را در راه خواهید بود و در طی مسیر از شهر کوچک Pas de la Casa عبور می کنید.اتوبوس در طی مسیر توقفی در کلیسای قدیمی و همچنین کلبه های سنگی سنتی خواهد داشت.کشور آندورا هرچند کشور کوچکی است ولی دیدنی های بسیار دارد.

در شهر کوچک Andorra de la Vella به گشت و گذار بپردازید و از بناهای قدیمی مربوط به قرن دوازدهم بازدید کنید.اگر دوست داشتید می توانید از فروشگاه های شهر چیزی به یادگار بخرید.مسیر برگشت را از آندورا به سمت بارسلونا پیش خواهید گرفت و در طی مسیر یکی دو توقف برای استراحت خواهید داشت.

سفر-به-اروپا-بهین-سفر-behin-safar

توضیحاتی در مورد این گشت یک روزه

  • بازدید از سه کشور فرانسه، آندورا و اسپانیا
  • بازدید از منطقه تاریخی Baga
  • لذت بردن از خیابان قدیمی مربوط به قرون وسطی بخش Ax Les Thermes
  • رفتن به اسپا در بخش Ax Les Thermes
  • گشت ها با حداکثر ۲۰ نفر انجام می شود

هزینه این گشت یک روزه برای هر نفر ۱۴۰ دلار است؛ اگر به اندازه کافی فرصت دارید حتما در یکی از روزهای سفرتان به کشور اسپانیا و پس از بازدید از دیدنی های بارسلونا، یک روز را به این گشت فوق العاده اختصاص دهید.