سفر به قاره آفریقا یکی از بی نظیرترین و به یادماندنی ترین سفرها به حساب می آید که در این سفر، گردشگران طبیعت بکر را از نزدیک تجربه می کنند.حیات وحش آفریقا برجسته ترین ویژگی این مقصد گردشگری است.تورهای سافاری که در کشورهای کنیا، تانزانیا، بوستوانا، اوگاندا و … انجام می شود همگی آنها جذابیت های بسیاری را برای گردشگران به همراه دارد.تانزانیا از کشورهای شناخته شده در امر تورهای سافاری است.مجمع الجزایر زنگبار در این کشور قرار دارد و هر ساله گرشگران زیادی برای سفری لوکس و رویایی این مقصد را انتخاب می کنند.امروز در بهین سفر به معرفی یکی از جزایر اختصاصی و لوژهای زنگبار می پردازیم.با ما همراه باشید.

این اقامتگاه لوکس در شمال شرقی سواحل جزیره زنگبار قرار گرفته.از غواصی، شنا کردن و قایق سواری گرفته تا ماساژ، جزیره Mnemba مقصدی فوق العاده برای هر سلیقه ای می باشد.

دلایل سفر به جزیره Mnemba

  • اختصاصی بودن جزیره
  • به لطف سواحل سفید رنگ و ماسه های نرم، در تمامی جزیره می توانید بدون کفش بگردید.
  • غواصی و قایق سواری در آب های نیلگون
  • سواحل زیبا برای پیاده روی
  • احساس آرامش به معنای واقعی

اقامتی-لوکس-در-جزیره-اختصاصی-زنگبار-بهین-سفر-behin-safar

همانطور که گفته شد این ساحل اختصاصی است و ظرفیت مهمانان لوژ فقط ۲۰ نفر می باشد؛ یعنی در هر کلبه ۲ نفر اقامت دارند (مجموعا دارای ۱۰ کلبه می باشد).با داشتن تعداد کلبه های محدود، خدماتی که این لوژ به گردشگران ارائه می دهد در بالاترین سطح و به زبانی دیگر فوق لوکس است.اقامت در این لوژ بصورت Full Board می باشد و ورزشهای آبی نظیر کایاک سواری، غواصی و موج سواری با قایق بادی در هزینه اقامت شما گنجانده شده و دیگر نیاز به پرداخت مبلغی جداگانه نیست.

اقامتی-لوکس-در-جزیره-اختصاصی-زنگبار-بهین-سفر-behin-safar

لوژ جزیره Mnemba در مجمع الجزایر زنگبار لوکس ترین اقامتگاه محسوب می شود.هزینه هر شب اقامت در این لوژ از ماه اکتبر تا اواسط دسامبر برای هر نفر ۱۰۴۵ دلار می باشد و در بقیه سال این هزینه ۱۳۹۰ دلار است.هفته اول آوریل و هفته آخر ماه می می توانید برای هر شب ۷۱۵ دلار پرداخت کنید که این ایام فصل Low Season است.

هر روز صبح چای و قهوه توسط خدمه به کلبه شما آورده می شود و صبحانه را می توانید هم در کلبه خودتان، هم در کنار ساحل و هم در ایوان اختصاصی میل بفرمایید.شام ها در فضای رویایی ساحل سرو می شود.

اقامتی-لوکس-در-جزیره-اختصاصی-زنگبار-بهین-سفر-behin-safar

آب و هوا

از ماه اکتبر تا مارس که فصل تابستان به حساب می آید، جزیره Mnemba در طول روز دمایی بالای ۳۰ درجه دارد و هوا گرم است ولی در فصل زمستان (از آوریل تا سپتامبر) دمای هوا در شب به زیر ۱۹ درجه می رسد که هوایی فوق العاده می باشد.

دسترسی به این جزیره چگونه است؟

این لوژ با داشتن سرویس ترانسفر مهمانان از فرودگاه زنگبار یا Stone Town بوسیله قایق های تندرو شما را به این جزیره می رسانند.پروازهای هواپیمایی قطر و اتحاد به مقصد زنگبار در دسترس مسافران ایرانی می باشد البته با این تفاوت که پرواز قطری با یک توقف در دوحه و پرواز اتحاد با دو توقف (در ابوظبی و نایروبی) انجام می شود.

اقامتی-لوکس-در-جزیره-اختصاصی-زنگبار-بهین-سفر-behin-safar