هتل ۵ ستاره آگوستین بدون شک یکی از اقامتگاه های محبوب و شناخته شده ی شهر پراگ به حساب می آید و با تلفیق موقعیت تاریخی خود و طراحی مربوط به قرن بیستم از بهترین انتخاب ها در پراگ است.اسپای مجهز و کامل هتل و همچنین رستوران واقع در حیاط با تراس  و سقف شیشه ای از امکانات ویژه آگوستین می باشد.با بهین سفر در ادامه این مطلب همراه باشید تا بیشتر با این هتل مجلل آشنا شوید.

موقعیت مکانی

هتل آگوستین با پل معروف Charles فقط ۷ دقیقه و با قلعه پراگ حدود ۱۱ دقیقه فاصله دارد.چدین باغ بسیار زیبا در مجاورت هتل وجود دارد که برای گشت و گذار و تفریح مکانی خوب هستند.

هتل-لوکس-پراگ-بهین-سفر-behin-safar

سبک و سیاق

ساختمان های هتل بصورت مارپیچ که در قرن سیزدهم بخشی از کلیسای St Thomas بوده است طراحی و ساخته شده است.مبلمان هتل کاملا مدرن و آثار هنری فراوانی در لابی و اتاق ها به کار رفته که جلوه ای خاص به فضای داخلی هتل آگوستین داده اند.

خدمات و امکانات

از بار بزرگ هتل که قبلا سالن نهارخوری بوده  تا مرکز اسپای ویژه که روش های درمانی متنوعی را ارائه می کند، هر آن چیزی که مهمانان نیاز داشته باشند در اختیارشان قرار خواهد گرفت. در ضمن این هتل، تنها هتل در شهر پراگ است که دارای حمام سنتی ترکی می باشد.امکانات هتل آگوستین به گونه ایست که مهمانان دوست ندارند حتی از محوطه هتل بیرون بروند.باشگاه ورزشی ۲۴ ساعته هتل دیگر ویژگی بارز هتل آگوستین است.

هتل-لوکس-پراگ-بهین-سفر-behin-safar

اتاق ها

۱۰۱ اتاق این هتل با معماری ویژه و استفاده از المان های کشور جمهوری چک با دکورهای سنتی طراحی شده که دارای جلوه ای زیبا می باشد.کف اتاق ها تمام پارکت و کف حمام ها تمام سنگ مرمر کار شده .سوئیت های هتل منظره قلعه پراگ را دارند.

هتل-لوکس-پراگ-بهین-سفر-behin-safar

رستوران های هتل

رستوران اصلی هتل در فضایی روباز  با سقفی شیشه ای و تراسی زیبا در باغ بهترین غذاهای مدیترانه ای را با استفاده از گیاهان دارویی که در باغچه هتل می رویند ارائه می کند.

این هتل ارزش هزینه کردن دارد؟

اتاق ها دو نفره از ۳۰۰ پوند در فصل Low Season شروع می شود و تا ۴۵۰ پوند در فصل High Season هم می رسد.این هزینه به همراه صبحانه برای هر روز اقامت در هتل محاسبه شده است.

هتل-لوکس-پراگ-بهین-سفر-behin-safar

هتل آگوستین روی نقشه

امکانات هتل آگوستین

تعداد ستاره

۵

اینترنت رایگان

دارد

پارکینگ

دارد

تراس برای آفتاب گرفتن

دارد

حمام سنتی ترکی

دارد

کتابخانه

دارد

اجاره رایگان دوچرخه

دارد

کتابخانه

دارد

ماساژ

دارد

اسپا

دارد

باشگاه ورزشی

دارد

سونا

دارد

سرو صبحانه در اتاق

دارد

اتاق امانات

دارد

خشکشویی/اطوشویی.دستگاه واکس کفش

دارد

زبان مکالمه

تمامی زبان های زنده دنیا