اگر چه طبیعت سبز. کوهای بلند  وسواحل نیلگون زیباست اما در کویر مناظر زیبا  وشگفت انگیز وجود دارد که در هچ جای دیگر  نمی توان دید بیابانهای پوشیده از نمک تپه های طالای شن های روان . آسمانی پر از ستاره که کمتر متوان  همانندش را جای دیگر تماشا کرد . همه اینها  گوشهای از چشم اندازهای بی نظیر کویر است.سکوت اسرارآميز کوير، شبهاي پر ستاره و الهام بخش، بامدادان شورانگيز و رؤيايي، غروب تماشايي آفتاب و بالاخره بهار پر نقش و نگار کوير، همگي جلوه هاي ديگري از جذابيتها و دلربايي هاي کوير هستند.امروز با بهین سفر همراه باشید تا یکی از هتل های زیبای کویر ایران را به شما معرفی کنیم.

هتل بالی در قلب کویر مرکزی ایران در شهر خور و بیابانک که از شهرهای استان اصفهان می باشد قرار دارد.این هتل به این منظور در این منطقه از ایران ساخته شده تا امکان اقامت برای گردشگرانی که به این منطقه سفر می کنند و می خواهد چند روزی در آنجا بمانند فراهم شود.دیگر دلیل اصلی ساخت هتل بالی در کویر مرکزی جذب گردشگران خارجی است.

این مهمانسرای کویری بزرگترین هتل در کویر مرکزی ایران محسوب می شود که در سال ۱۳۸۴ افتتاح شده.هتل بالی از ۳۲ اتاق تشکیل شده که توع اتاق ها در دو مدل در اختیار مهمانان قرار می گیرند.یک سری از اتاق ها به مانند اتاق های دیگر هتل ها دارای تخت و صندلی و … می باشند و دیگر اتاق های هتل حال و هوایی کاملا سنتی دارند؛ در این اتاق ها تخت و میز و … به چشم نمی خورد و همه چیز بصورت سنتی طراحی شده.مطمئنا از میان این دو مدل اتاق، اتاق های سنتی بیشتر مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد.در این اتاق ها به جای تخت از رختخواب های پنبه و لحاف های مخمل استفاده شده.

هتل-بالی-بهین-سفر-behin-safar

گشت های نیمروزی و یک روزه ای در بخش پذیرش هتل به مهمانان معرفی میشود تا در صورت تمایل از آن استفاده کنند.این گشت ها شامل بازدید از دریاچه نمک خور، کانال های پلایا، روستای مصر، شتر سواری، روستای دیدنی ایراج و قلعه قدیمی بیاضه می باشد.

در اطراف هتل مکان ها و جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد که اگر با ماشین سفر کنید می توانید خیلی راحت بیشتر آنها را در طول مدت اقامت تان ببینید.اگر هم بدون ماشین سفر کردید از شهرستان خور و بیابانک ماشین هایی هستند که بتوانید آنها را برای یکی دو روز اجاره کنید.در ادامه مناطق دیدنی اطراف هتل بالی را برای شما لیست می کنیم.

اتاق های ۲ تخته برای هر شب اقامت ۱۸۰ هزار تومان، ۳ تخته ۲۵۵ هزار تومان و ۴ تخته ۳۲۰ هزار تومان هزینه دارد.

هتل بالی روی نقشه

امکانات هتل بالی

تعداد ستاره

۳

اینترنت

دارد

سالن بیلیارد

دارد

فوتبال دستی

دارد

کافی شاپ

دارد

رستوران

دارد

خشکشویی

دارد

صندوق امانات

دارد