همانطور که در هفته پیش به معرفی بخش اول جاذبه های گردشگری جزیره سنتوزا در سنگاپور پرداختیم، امروز با ادامه این مناطق دیدنی همراه شما هستیم.با بهین سفر در ادامه این مطلب همراه باشید.

سواحل سنتوزا

سنتوزا جزیره ای بزرگ در سنگاپور است که پر از فعالیت های تفریحی و سرگرم کننده برای گردشگران می باشد و همچنین مکانی ایده آل برای رهایی از شلوغی های شهر سنگاپور است.با وجود Universal Studios که یکی از شناخته شده ترین جاذبه های گردشگری این جزیره به حساب می آید، ۳ تا از بهترین ساحل های سنگاپور هم در جزیره سنتوزا میزبان گردشگران است.سواحل سنتوزا ۳٫۲ در مجموع ۳٫۲ کیلومتر می باشد که سواحلی مصنوعی هستند و ماسه های آن از کشورهای همسایه نظیر اندونزی، مالزی و کامبوج وارد شده اند.

ساحل Palawan از برجسته ترین سواحل سنگاپور است و دارای یک پل معلق بسیار زیباست که به جزیره ای کوچک مرتبط می شود.این ساحل دقیقا در مرکز بخش جنوبی سنتوزا واقع شده و به خاطر داشتن ماسه های سفید، درختان نخل و کافه های بسیار دلنشین گردشگران زیادی به این منطقه از جزیره سنتوزا می روند.

جاذبه-های-گردشگری-سنتوزا-بهین-سفر-behin-safar

ساحل Tanjong به لطف قرار داشتن در سواحل جنوبی سنتوزا بدون شک بهترین ساحل سنگاپور برای استراحت به حساب می آید.این ساحل هلالی شکل با داشتن آب های گرم، ماسه های زیبا و درختان نخل استوایی مکانی فوق العاده برای به آرامش رسیدن است و جالب اینجاست که متوجه مصنوعی بودن آن نمی شوید.

ساحل Siloso در سواحل جنوب غربی سنتوزا قرار گرفته و فعالیت های ورزرشی مثل والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی و کانو سواری (قایق سواری با نوعی قایق) در این ساحل انجام می شود.ساحل Siloso پر از رستوران، مغازه و هتل است و از این لحاظ یکی از بهترین سواحل سنگاپور محسوب می شود.

لوژ سواری بر فراز آسمان

اولین لوژ جنوب شرق آسیا متعلق به سنتوزا می باشد.این لوژها در انواع مختلف در دسترس گردشگران هستند و استفاده از آنها برای تمامی سنین امکان پذیر است.یکی از این لوژها وسیله ای بدون استفاده از موتور و دارای سه چرخ است که از شیب تپه ای  در مسیری ۶۵۰ متری حرکت می کند.بعد از آن می توانید از Skydrive استفاده کنید.این لوژ یک تله کابین است که به وسیله کابل جا به جا می شود و از آن بالا می توان مناظر زیبای سواحل نزدیک را دید.

ساعت کاری: هر روزه از ۱۰ صبح تا ۹:۳۰ شب

هزینه بلیط ها: از ۱۳ دلار تا ۳۰ دلار

جاذبه-های-گردشگری-سنتوزا-بهین-سفر-behin-safar

Port of the Lost Wonder

این جاذبه گردشگری برای استفاده خانوادگی و بچه های کوچک در نظر گرفته شده.این پارک آب در کنار ساحل واقع شده و از زمین بازی، رستوران و مغازه برای خرید بزرگترها تشکیل شده.فعالیت ها و بازی هایی که برای کودکان در نظر گرفته می شود هم جنبه هیجانی و هم جنبه آموزشی دارد.

ساعت کاری: از ۱۰ صبح تا ۶:۳۰ بعدازظهر

هزینه بلیط: روزهای معمولی ۱۰ دلار و آخر هفته ها ۱۵ دلار

جاذبه-های-گردشگری-سنتوزا-بهین-سفر-behin-safar

پارک Sentosa Nature Discovery

این جاذبه گردشگری هم برای دوست داران طبیعت و هم خانواده مقصد گردشگری بسیار خوبی است.مسیرهای جنگلی این مجموعه گردشگران را با انبوهی از گونه های گیاهی مختلف، درختان و گونه های جانوری مثل پرندگان و حشره های گوناگون آشنا می کند.این مجموعه در کنار پارک پروانه ها قرار گرفته.ورودی این مجموعه برای تمامی گردشگران رایگان می باشد.

ساعت کاری: هر روز از ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر

جاذبه-های-گردشگری-سنتوزا-بهین-سفر-behin-safar