با اقامت در هتل Arvor Saint-Georges با فرهنگ و زندگی فرانسوی ها کاملا آشنا خواهید شد؛ طراحی متفاوت و استفاده از المان های جذاب، همگی باعث تمایز این هتل ۴ ستاره با دیگر هتل های شهر پاریس می شود.با بهین سفر همراه باشید تا با این هتل زیبا آشنا شوید و در سفر به شهر پاریس از اقامت در آنجا لذت ببرید.

طراحی هوشمندانه، محیطی گرم، برخورد دوستانه کارکنان هتل و به ارمغان آوردن آرامش خانه برای مهمانان از ویژگی های هتل Arvor Saint-Georges است.این هتل دنج در موقعیتی فوق العاده و در یکی از خیابان های آرام مرکز شهر پاریس قرار گرفته و بهترین خدمات را به مهمانان ارائه می کند.نزدیک بودن به ایستگاه های مترو Gare du Nord و Gare Saint-Lazare برای جا به جایی در شهر و همچنین موقعیت ایده آل برای پیاده روی و رسیدن به مناطق اصلی شهر مثل موزه لوور و خیابان Champ Elysées، نشان دهنده دسترسی خوب هتل به مرکز شهر پاریس است.قرار داشتن در منطقه ۹ شهر پاریس خود از مزیت های دیگر این هتل است و دسترسی مهمانان هتل برای رفتن به مراکز خرید، بازدید از موزه ها و دیدن بناهای تاریخی پاریس بسیار عالی می باشد.

هتل دارای ۲۴ اتاق و ۶ سوئیت است و فضای داخلی آنها به بهترین شکل ممکن طراحی شده و فقط آرامش را به همراه دارند.از پشت بام هتل، مناظر زیبایی از پاریس در معرض دید مهمانان است و می تواند خاطراتی فراموش نشدنی را از سفر به این شهر برای آنها به جا بگذارد.

در طراحی و چیدمان اتاق ها خوش سلیقگی و سادگی در عین زیبایی کاملا مشهود است.طراحی مدرن در کنار استفاده از وسایل ساده، ترکیبی فوق العاده به وجود آورده و آرامش و شکوه را برای اتاق ها به ارمغان آورده.در رنگ آمیزی اتاق ها فقط از یک رنگ استفاده شده و همه چیز در اوج سادگی به بهترین شکل اجرا شده.

در بدو ورود به اتاق از مهمانان با بطری های آب معدنی که از چشمه های آب کوه های Corsica (جزیره ای کوهستانی در فرانسه) و شکلات های معروف یکی از قنادان معتبر فرانسوی، Jean-Paul Hevin پذیرایی می شود.

ساعت تحویل اتاق از ۳ بعدازظهر تا ۱۲ شب و ساعت تخلیه اتاق تا قبل از ۱۲ ظهر می باشد.از ورود حیوانات خانگی به محوطه هتل جلوگیری می شود.

فاصله هتل تا برخی جاذبه های گردشگری پاریس

فاصله تا قصر سلطنتی Sacré-Coeur: یک کیلومتر

فاصله تا موزه لوور: دو کیلومتر

فاصله تا کلیسای نوتردام: نزدیک به سه کیلومتر

فاصله تا تاق پیروزی: سه و نیم کیلومتر

هتل Arvor Saint-Georges روی نقشه

امکانات هتل آروور سنت جرج

تعداد ستاره

۴

اینترنت رایگان

دارد

تراس

دارد

کتابخانه

دارد

اتاق امانات

دارد

زبان مکالمه

انگلیسی/فرانسوی/اسپانیایی/ایتالیایی/آلمانی