سفر به دبی از محبوبیت بالایی در میان گردشگران از سرتاسر جهان برخوردار است.این شهر با داشتن “ترین” های جهان به خود می بالد و هر روز در حال اضافه کردن به این “ترین” هاست تا باز هم در میان جهانیان بیشتر بدرخشد.امروز در بهین سفر یک برنامه سفر ۳ روزه برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید دیدنی های این شهر مدرن را با یک برنامه ریزی خوب ببینید.با ما همراه باشید.

روز اول

 • پارک آبی آتلانتیس: در این پارک آبی که از هیجان انگیزترین پارک های دبی است به ماجراجویی بپردازید.یک سرسره ۲۷ متری که در آخرهای مسیر کاملا شفاف می شود و خودتان را در محاصره کوسه ها می بینید.بیشتر سرسره های موجود در پارک برای کودکان با قد بیشتر از ۱٫۲ متر قابل استفاده می باشد.این پارک آبی از ساعت ۱۰ صبح تا غروب آفتاب باز است.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar

 • رستوران Nobu: ابتکار جالب آشپز معروف ژاپنی، Nobu Matsuhisa، با تلفیق آشپزی ژاپنی و عربی، یک وعده غذای آسیایی متفاوت را برای مشتریان به همراه دارد.طراحی سالن غذاخوری رستوران برای مارجعه کنندگان بسیار جذاب می باشد.رستوران در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ۷ شب تا ۱۱:۳۰ و روزهای پنجشنبه و جمعه از ۷ شب تا ۰۰:۳۰ باز است.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar

 • آکواریوم Lost Chambers: خودتان را در میان یک تونل شیشه ای در حال قدم زدن تصور کنید که دور و بر شما پر از جانواران دریایی گونانگون است؛ کوسه، اره ماهی، پیرانا، خرچنگ و اسب های دریایی کوچک، گوشه از مخلوقاتیست که در این آکواریوم با آنها رو به رو می شوید.این مجموعه از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب یکسره باز است.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar

 • ساحل Nasimi: فضایی بسیار زیبا در مقابل ساحل هتل آتلانتیس که به خوبی با مبل های بسیار زیبا طراحی شده.یک بعد از ظهر زیبا در کنار غروب بی نظیر خلیج فارس را تجربه کنید.رستوران از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۱:۳۰ شب، منوی میان وعده از ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب باز است.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar

روز دوم

 • آکواریوم دبی: ۱۰ میلیون لیتر آب و ۳۳ هزار گونه جانوری، یکی از بزرگت ترین آکواریوم های جهان را شکل داده.این آکواریوم در طبقه سوم فروشگاه بزرگ دبی قرار گرفته و یک تونل ۴۸ متری، بازدیدکنندگان را برای مشاهده انواع جانواران دریایی هدایت می کند.ساعات کاری این مجموعه از ۱۰ صبح تا ۱۲ شب می باشد.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar

 • Dubai Mall: اگر آنقدر عاشق خرید هستید که حاضرید حتی به خاطر آن از پا بیفتید، دبی مال بهترین انتخاب است.این فروشگاه در پایین برج الخلیفه قرار دارد و بزرگترین مرکز خرید و سرگرمی جهان است.۱۲۰۰ فروشگاه از برترین برندهای دنیا در این مجموعه وجود دارد که محلی مناسب برای خرید کردن می باشد.دبی مال در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ۱۰ صبح تا ۱۲ شب و در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه از ۱۰ صبح تا ۱ بامداد باز است.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar

 • برج الخلیفه: هیچ سفری به دبی بدون بازدید از بلندترین ساختمان جهان کامل نمی شود.وقتی که ۴۵۰ متر را با آسانسورهای سریع برای رسیدن به بالاترین نقطه برج طی می کنید، با منظره ای ۳۶۰ درجه از کل شهر، بیابان و اقیانوس مواجه خواهید شد.بر روی تراس این محیط تلسکوپ دیجیتالی وجود دارد که سفر در زمان را بصورت مجازی برای شما بازسازی می کند.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar

 • آب نمای دیدنی دبی: بزرگترین طراحی رقص آب در جهان، در آب نمای دبی انجام شده.ارتفاع آب در این طراحی بی نظیر به ۱۵۰ متر می رسد.رقص زیبای آب به همراه نورپردازی و موسیقی، یکی از بهترین نمایش های دبی را خلق می کند که حتما به دیدن آن بروید.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar

 • تجربه های جالب کودکان در Kidzania: در فروشگاه بزرگ دبی، مرکزی وجود دارد که دنیا در تسخیر کودکان است؛ بچه ها در این مجموعه به بازی کردن و کار کردن می پردازند و یک روز را مثل آدم بزرگ ها سپری می کنند.با پولی که در اختیار دارند به بانک می روند و چک هایشان را نقد می کنند.همچنین مشاغلی مثل آنشنشان، دکتر، افسر پلیس و آرایشگر را تجربه می کنند.این مجموعه از ۱۰ صبح تا ۴ بعدازظهر و از ۵ بعدازظهر تا ۱۱ شب باز است.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar

روز سوم

 • رستوران اسپانیایی: این سالن غذاخوری در مرکز خرید هتل کمپینسکی قرار دارد.اصیل ترین غذاهای اسپانیایی را در این رستوران میل کنید.زمان سرو نهار از دوشنبه تا پنجشنبه از ۱۲ ظهر تا ۱۸، جمعه ها ۱۳ تا ۱۸ و شنبه ها ۱۲ تا ۱۸ و همچنین سرو شام از ۱۸ تا ۲۳ می باشد.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar

 • پیست اسکی دبی(بخش پنگوئن ها): محل خوبی برای کودکان تا از نزدیک پنگوئن ها را در این مجموعه ببینند.مکان زندگی پنگوئن ها به خوبی طراحی شده تا احساس راحتی داشته باشند.اینجا می توانید با پنگوئن ها عکسی به یادگیر بیندازید.دیدن این موجود که همیشه در برف و سرما آن را دیده ایم، در وسط کویر واقعا جالب است.این بخش روزهای عادی در ساعات ۱۴،۱۷ و ۲۰ و روزهای آخر هفته در ساعات ۱۴،۱۶،۱۸ و ۲۰ باز است.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar

 • گشت و گذار در منطقه جمیرا: برای تجربه زندگی سنتی و مدرن، منطقه جمیرا از مناطق خوب دبی است.در این منطقه ۲ هتل لوکس با طراحی سنتی وجود دارد که بهترین خدمات از جمله اسپای Talise در آنها ارائه می شود.در اینجا می توانید در یکی از ۴۴ رستوران موجود  به خوردن غذا بپردازید، به بازار بروید و یا به تماشای تئاتر بنشینید.

3-روز-در-دبی-بهین-سفر-behin-safar