شهر Perth در سواحل رودخانه سوان قرار گرفته که مکانی مناسب برای فعالیت های گوناگونی مثل دوچرخه سواری، والیبال بازی کردن در ساحل Cottesloe و کایاک سواری در دره سوان است و آب و هوای این شهر، Perth را به مقصدی گردشگری و ایده آل برای سفر کردن در هر زمان از سال تبدیل کرده است.اگر دوست دارید منظره غروب آفتاب را از پارک Kings تماشا کنید یا به ییلاقات شهر Perth در کناره رودخانه Margaret بروید، هر کاری که دوست داشته باشید در این شهر زیبا امکان پذیر است و به همین خاطر است که غرب استرالیا واقعا ارزش دیدن دارد.با بهین سفر همراه باشید تا با Perth آشنا شوید.

راهنما-سفر-به-استرالیا-بهین-سفر-Behin-Safar-Travel-To-Perth

بهترین روش برای رفتن به Perth

سفر هوایی راحت ترین راه برای رسیدن به Perth در استرالیاست.می توانید از پروازهای هواپیمایی های قطر، امارات، کانتاس و اتحاد برای این سفر استفاده کنید.نکته قابل ذکر در مورد پروازها این است که هواپیمایی های قطر و امارات با یک توقف انجام می شود (هواپیمایی قطر در دوحه و هواپیمایی امارات در دبی) ولی پرواز هواپیمای اتحاد با دو توقف (یک توقف در ابوظبی و یکی در ملبورن) انجام می شود.پرواز با هواپیمایی اتحاد، از مبدأ تهران به ابوظبی و ابوظبی به ملبورن انجام می شود و برای رسیدن به Perth ، یک پرواز دیگر از ملبورن به این شهر با هواپیمایی ویرجین استرالیا انجام می شود.استفاده از پروازهای قطری و امارات را در اولویت قرار دهید.

راهنما-سفر-به-استرالیا-بهین-سفر-Behin-Safar-Travel-To-Perth

انتخاب محل اقامت

هتل لوکس Crown Metropol از بهترین هتل های شهر Perth می باشد که می توانید اقامتی لوکس در این هتل را تجربه کنید. این هتل در کنار رودخانه سوان قرار گرفته و دسترسی عالی به مرکز شهر دارد.فاصله فرودگاه تا هتل فقط ۱۵ دقیقه است.این هتل را می توانید از Booking.com رزرو کنید که البته برای این کار نیاز به Credit Card دارید.اقامتی رویایی در کنار دیدن جاذبه های گردشگری Perth ، سفر شما را کامل خواهد کرد.

راهنما-سفر-به-استرالیا-بهین-سفر-Behin-Safar-Travel-To-Perth

رستوران های Perth

رستوران هایی که به شما پیشنهاد میدهیم از بهترین رستوران های Perth است که می توانید یک وعده غذای عالی را در طول سفر خود تجربه کنید.رستوران های Greenhouse، Print Hall، Amuse و Duende از رستوران های مطرح در این شهر هستند.

راهنما-سفر-به-استرالیا-بهین-سفر-Behin-Safar-Travel-To-Perth

ویزا

استرالیا برای شهروندان ایران ویزا در نظر گرفته که اگر قصد داشته باشند به این کشور سفر کنند می بایست ابتدا درخواست ویزا بدهند.ویزای گردشگری استرالیا شرایط خاص خود را دارد که می توانید با مراجعه به وبسایت سفارت خانه استرالیا در تهران اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.اگر دوست و یا آشنایی در کشور استرالیا داشته باشید و از طریق دعوتنامه بخواهید برای ویزا اقدام کنید پروسه درخواست ویزای شما راحت تر انجام خواهد شد.

در مطلبی جداگانه به جاذبه های گردشگری این شهر خواهیم پرداخت و در چند روز آینده در اختیار شما قرار خواهیم داد.امیدواریم این مطلب به منظور سفر به غرب استرالیا و شهر Perth که دارای دیدنی های بسیار است مفید بوده باشد.