روز پیش به معرفی کشور مجارستان و همچنین راهنمایی درباره سفر بدون تور به این کشور پرداختیم و به شما وعده دادیم که در مورد کارهایی که باید در این کشور مخصوصا پایتخت آن، بوداپست انجام داد مطلبی آماده کنیم و در اختیار شما بگذاریم.امروز در بهین سفر قصد داریم به این موضوع بپردازیم.اگر برای اولین بار است که می خواهید به مجارستان بروید داشتن یک برنامه سفر ضروری می باشد تا بتوانید بهتر از سفرتان لذت ببرید.با ما همراه باشید.

  • بازدید از قصر پادشاهی و منطقه اطراف کاخ.حتما باید از این منطقه تاریخی که در آثار تاریخی یونسکو به ثبت رسیده بازدید کرد.این قصر باشکوه از شاخصه های اصلی شهر بوداپست می باشد که گنبد سبز رنگ آن جلوه بسیار زیبایی دارد و بر تمام شهر مشرف است.گالری ملی مجارستان، موزه تاریخ بوداپست، قصر Sandor و سالن ملی رقص در محدوده این قصر پادشاهی قرار دارند که دیدن آنها برای گردشگران بسیار جذاب است.در این منطقه ساعت ها می توان به بازدید از این آثار زیبا پرداخت که دیگر مناطق دیدنی آن، بنای Fishermen’s Bastion، کاشی کاری های کلیسای Matthias، کافه Ruszwurm (که شاید دوست داشته باشید طعم یک کیک خوشمزه را تجربه کنید) است.برای رسیدن به بالای تپه ودیدن تمامی این آثار به جای اینکه بخواهید پیاده به بالای آن بروید از بالابرهای معروف آنجا استفاده کنید.
  • با کشتی های کروز که در رودخانه دانوب وجود دارد می توانید یک تور بوداپست گردی را تجربه کنید و این شهر را از نمایی دیگر ببینید.

کارهای-مهم-در-بوداپست-بهین-سفر-Behin-Safar-Budapest

  • به سالن معروف اپرای بوداپست بروید و از یک اجرای فوق العاده لذت ببرید.

کارهای-مهم-در-بوداپست-بهین-سفر-Behin-Safar-Budapest

  • به بزرگترین بازار سرپوشیده در بوداپست بروید و غذاهای محلی مجارستان را تجربه کنید و در این فضای دیدنی به خرید بپردازید.
  • مجارستان سرزمین چشمه های آب گرم است و پایتخت آن به عنوان تنها پایتخت در کل جهان محسوب می شود که دارای آب گرم های معروف با خاصیت درمانیست.می توانید به یکی از حمام های معروف شهر مانند Széchenyi، Gellért، Rudas یا Király بروید و آرامش کامل را تجربه کنید.
  • به دیدن پل زیبای Chain Bridge بروید که دو منطقه Buda و Pest را به هم وصل می کند.

کارهای-مهم-در-بوداپست-بهین-سفر-Behin-Safar-Budapest

  • ساختمان مجلس مجارستان از دیدنی های شهر بوداپست است که می توانید گنجینه جواهرات پادشاهی و معماری بی نظیر بنا را از نزدیک ببینید.
  • از خیابان Andrássy تا میدان Heroes قدم بزنید تا متوجه شوید که چرا شهر بوداپست را پاریس شرق اروپا می نامند.
  • خیابان Váci معروف ترین خیابان بوداپست است که یک پیاده روی بسیار زیبا و دیدنی در مرکز شهر است.در بخش شمالی این خیابان فروشگاه های مدرن از معروف ترین برندهای دنیا حضور دارند و در بخش جنوبی آن پر از رستوران و فروشگاه هاییست که برای سوغاتی خریدن مناسب هستند.از سوغاتی های مجارستان، فلفل پاپریکا، لباس محلی مجاری، عروسک های سنتی و رومیزی های بسیار زیباست.

کارهای-مهم-در-بوداپست-بهین-سفر-Behin-Safar-Budapest