امروز قصد داریم یکی از بهترین هتل های شهر لیماسل در کشور قبرس را به شما معرفی کنیم. اگر قصد دارید اقامتی عالی با ارائه خدماتی فوق العاده را تجربه کنید این مطلب را از دست ندهید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.بهین سفر در معرفی بهترین ها همراه با شماست.

هتل ساحلی مدیترانه در ساحل زیبای شهر لیماسل که در جنوب کشور قبرس می باشد واقع شده است.محیط این هتل با رنگ های آبی و سفید طراحی شده که جلوه دریای مدیترانه در آن به خوبی نمایان است.این هتل ۴ ستاره که از یک ساحل زیبا  برخوردار است دارای اتاق هایی با منظره دیدنی از دریای مدیترانه است.از دیگر امکانات هتل مدیترانه ۵ رستوران، خدمات کامل اسپا و اجرای برنامه های زنده است.

هتل-ساحلی-مدیترانه-قبرس-Mediterranean-Beach-Hotel-Cyprus-Behin-Safar-بهین-سفر

هتل چهار ستاره مدیترانه دارای ۲۹۲ اتاق می باشد.اتاق هایی با بالکن های زیبا که منظره بی نظیر دریای مدیترانه را به مسافران می دهد.تمامی اتاق ها پارکت شده هستند و دارای تلویزیون های LCD می باشند.این هتل دیدنی یک استخر بزرگ در فضای باز دارد.

خدمات اسپا و ماساژ هتل در اکثر ساعات روز در خدمت مهمانان هتل می باشد.کلاسهای ایروبیک در باشگاه ورزشی هتل برگزار می شود که می توان از این خدمات ویژه در این هتل بهره برد.

برای کودکان هم محلی در نظر گرفته شده که با توجه به فصل می توانند به بازی بپردازند و یا از استخرهای کم عمق استفاده کنند و لحظات خوشی را سپری کنند.زمین تنیس، میز پینگ پنگ و تخته شیرجه هم از دیگر امکانات هتل میدترانه است که در دسترس مهمان می باشد.

رستوران های هتل غذاهای متنوعی نظیر غذاهای توسکانی (غذاهای سنتی مرکز ایتالیا)، سوشی و … را سرو می کنند که از بهترین آشپزها استفاده شده است.همچنین آشپزی در مقابل مهمانان نیز از خدمات رستوران می باشد.

فرودگاه های بین المللی لارناکا و پافوس از هتل ساحلی مدیترانه حدود ۴۰ دقیقه فاصله دارند.شهر آجیوس تیکوناس (Agios Tychonas) انتخابی بسیار عالی برای مسافرانی است که قصد استراحت در کنار ساحل و استفاده از آفتاب را دارند.

خوب است بدانید که زمان Check In در هتل کینگزبری ساعت ۱۴:۰۰ و زمان Check Out ساعت ۱۲:۰۰ به وقت محلی می باشد.از آوردن حیوانات اهلی به هتل خودداری نمایید.

امکانات هتل ساحلی مدیترانه ای

تعداد ستاره

۴

اینترنت رایگان

دارد

پارکینگ رایگان

دارد

خشکشویی

دارد

اطوشویی

دارد

سرسره آّبی

دارد

زمین بازی کودکان

دارد

اسپا

دارد

ماساژ

دارد

استخر در فضای باز

دارد

حوله استخر/ساحل

دارد

سونا

دارد

باشگاه بدنسازی

دارد

ترانسفر فرودگاه

دارد

اجاره ماشین

دارد

آرایشگاه

دارد

محل مخصوص سیگاری ها

دارد

دستگاه خود پرداز

دارد

اتاق امانات

دارد

رستوران (a la carte)

دارد

رستوران (بوفه)

دارد

امکانات برای معلولین

دارد

فاصله تا فرودگاه

۵۵ کیلومتر

اجاره دوچرخه

دارد

زبان مکالمه

انگلیسی/فرانسوی/روسی/آلمانی/یونانی/